KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12177113

nr 1217 7113

Bertil Carlberg

(1916-2003), Sverige

Pastell, Par, signerad. 40x45 cm

Bertil Carlberg, svensk skulptör, tecknare och grafiker född 1916 i Ystad, död 2003 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 november 2018
kl 19:52:58

13/11 00:36:02 1      100 kr
19/11 09:36:53 2      Vinnande bud

Bertil Carlberg

Läs mer om Bertil Carlberg